Na polski rynek wchodzi przystępny cenowo telewizor Philips OLED707

Na polski rynek wchodzi właśnie telewizor Philips OLED707. Model z 120 Hz matrycą OLED ma trójstronny system Ambilight oraz system Android 11.

Jeszcze kilka lat temu telewizory OLED były bardzo drogie i stać na nie było jedynie nielicznych. Rozwój technologii oraz duża konkurencja spowodowały jednak spadek ich cen i obecnie niezłej klasy modele można już mieć za całkiem przystępne pieniądze. Jednym z najnowszych odbiorników w tej technologii jest Philips OLED707, który właśnie wchodzi na polski rynek w 48″ wersji.

Philips OLED707 nowoczesnym OLEDem w niezłej cenie

Odbiornik posiada 120 Hz matrycę w technologii OLED oraz wydajny procesor P5, jak również złącze HDMI 2.1. Wyposażono go także w trójstronny system Ambilight, Smart TV na bazie Android 11 oraz system audio o mocy 50W.

Panel zastosowany w tym sprzęcie charakteryzuje się obsługą szerokiej palety barw (99% przestrzeni DCI/P3). Użytkownicy nie muszą też martwić się kalibracją sprzętu w celu uzyskania optymalnego obrazu, co wcale nie jest łatwe dla laika. Urządzenie posiada bowiem specjalne funkcje, które zajmują się tym automatycznie.

Zastosowany tu procesor Philips P5, oferuje natomiast redukcję szumów w odtwarzanym materiale, wierniejsze odwzorowanie kolorów, odcieni skóry oraz lepszy kontrast dla wszystkich treści. Układ ma też funkcję korygowania obrazu dzięki unikatowej technologii Philips Perfect Natural Reality. Wspiera również HDR poprzez obsługę formatów HLG, HDR10 i HDR10+ oraz obsługuje Dolby Vision. Osobom lubiącym wieczorne oglądanie filmów, spodoba się natomiast 3-stronny system Ambilight, dzięki któremu można poczuć się jeszcze bardziej w środku akcji.

Philips OLED707

Z odbiornika będą także zadowoleni gracze, którzy docenią panel o częstotliwości odświeżania 120 Hz. Gwarantuje wyraźny, ostry i płynny obraz, dzięki czemu sprawdzi się podczas grania oraz oglądania transmisji sportowych. Graczom przyda się też obsługa technologii VRR i FreeSync. Input lag wynosi natomiast 8 ms i jest jednym z najniższych wyników wśród telewizorów OLED. Natomiast gdy uruchomimy grę na konsolę, telewizor automatycznie przełączy się na ustawienie bardzo niskiego poziomu opóźnień.

Potrójny Ambilight i systemy dla graczy

Philips OLED707

Za efekty dźwiękowe odpowiada 50 W system audio 2.1, który składa się z dwóch średniotonowych głośników o mocy 10 W oraz 30 W subwoofera. Produkt obsługuje technologię Dolby Atmos oraz wspiera bezprzewodowy przesył dźwięku DTS Play-Fi. Możemy więc podłączyć do telewizora bezprzewodowe głośniki znajdujące się w innych pomieszczeniach. Sprzęt oferuje ponadto głosowe sterowanie jego funkcjami.

Philips OLED707 jest dostępny w trzech przekątnych ekranu. Najnowszy 48″ model kosztuje 6499 zł. Za wersje 55″ oraz 65″ zapłacimy odpowiednio 8499 zł oraz 11 999 zł. Oczywiście jeśli poszukujecie innych telewizorów, to ich szeroki wybór znajdziecie na tej stronie.

Źródło

You may also like...