Na tę obudowę do iPhona musisz mieć pozwolenie

Obudowy do iPhona bywają bardzo różne i choć większość z nich służy tylko ochronie sprzętu przed uszkodzeniami, to bywają modele pozwalające otworzyć piwo, a nawet obronić się przed napadem.

To ostatnie umożliwia najnowsza wersja obudowy Yellow Jacket, którą znamy już od jakiegoś czasu. Do tej pory euti pasowało tylko do iPhona 4, ale wraz z pojawieniem się nowych modeli smartfona, jej producent zaprezentował wariant przeznaczony dla iPhona 5/5S. Obudowa wykonana z TPE dostępna jest w wielu różnych kolorach, m.in. czarnym, różowym, białym, żółtym, czerwonym, zielonym i szarym, a w przedsprzedaży dostępna jest w cenie 149 dolarów.

Co wyróżnia Yellow Jacket spośród innych tego typu produktów? Wbudowany paralizator. Wcale nie żartuję, znajdziemy w niej mniejszą wersję typowego paralizatora, który pozwala potraktować napastnika prądem o napięciu 18,000 woltów co powinno ostudzić każdego, nawet najbardziej natarczywego natręta. Oczywiście producent zadbał o to, byśmy przypadkowo nie aktywowali broni i nie rozpoczęli szaleńczego tańca, np. w autobusie lub podczas zakupów w galerii handlowej, dlatego użycie paralizatora wymaga usunięcia specjalnej plastikowej osłony elektrod.

Obudowa ma naturalnie własny akumulator, co w przypadku gdy nie zamierzamy używać paralizatora, pozwoli wydłużyć czas pracy smartfonu o dodatkowe 20 godzin.

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...