Nabywcy Google Pixel XL dostaną głośnik Google Home

Google wprowadza promocję dla wszystkich nabywców smarfona Google Pixel XL. Każdy z nich, otrzyma w prezencie głośnik Google Home.

Google próbuje pozbyć się magazynowych zapasów swych smartfonów z rodziny Pixel, zanim do sprzedaży trafi kolejna generacja. Internetowy gigant wymyślił więc nową promocję, która pozwoli mu upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

W ramach tejże promocji, każdy kto w internetowym sklepie koncernu zakupi smartfon Google Pixel XL, może liczyć na darmowy prezent. Tym prezentem jest głośnik Google Home, wyposażony w cyfrowego asystenta Google Assistant.

Urządzenie jest bardzo zaawansowane technologicznie i oprócz odtwarzania muzyki, ma kilka innych funkcji. Może nam wyszukać informacje w sieci, a także sterować sprzętem z kategorii inteligentnego domu, takim jak piekarniki, termostaty, elektroniczne zamki itp.

Prezent jest całkiem miłym dodatkiem, szczególnie że kosztuje 129 dolarów, a dostajemy go za darmo. Aby go jednak otrzymać, należy wcześniej wydać 769 dolarów na nowy smartfon.

Google Home

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...