Najbardziej niezwykły fotel dla gracza

Firma Cluvens zaprezentowała niewątpliwie najbardziej oryginalny fotel dla gracza na świecie. Scorpion Computer Cockpit to konstrukcja zaskakująca możliwościami.

Wbrew pozorom fotel dla gracza stanowi nieodłączny element wyposażenia każdego komputera używanego do zabawy. To właśnie w nim będziemy spędzali sporą część dnia, mordując kosmitów atakujących ziemię, stając się mistrzem Formuły 1, czy też prowadząc własną farmę. Istotne jest więc, aby był trwały i niezwykle wygodny, gdyż komfort podczas wielogodzinnych sesji jest bardzo istotny.

Jeżeli macie bardzo gruby portfel, to możecie sprawić sobie fotel, którego będzie Wam zazdrościł każdy znajomy. Firma Cluvens zaprezentowała bowiem niezwykłą konstrukcję o nazwie Scorpion Computer Cockpit, która posiada wiele ciekawych możliwości.

Już sam wygląd zewnętrzny robi wrażenie, gdyż całość przypomina skorpiona. Fotel osadzono bowiem na specjalnych odnóżach, zaś część na której siedzi użytkownik przypomina korpus tego groźnego stawonoga. Natomiast ogon służy jako uchwyt podtrzymujący do trzech 29-calowych monitorów lub jeden 49-calowy.

Nie wygląd jest jednak najważniejszy, lecz to że produkt jest ruchomy. Wyposażono go bowiem w elektryczne silniki, które zmieniają pozycję fotela oraz cofają ogon i szczypce pełniące rolę podłokietników, aby ułatwić użytkownikowi wsiadanie. Silniki umożliwiają też elektryczną regulację samego fotela i podłokietników i dostosowanie ich w ten sposób do własnych preferencji.

Jeżeli macie w domu wystarczającą ilość wolnego miejsca i chcielibyście sprawić sobie taki sprzęt, to zapraszam na stronę producenta. Ostrzegam jednak, że gadżet jest bardzo drogi i trzeba za niego zapłacić 3299 dolarów. Sprzęt można jednak zamówić wyłącznie w kolorze czarnym.

fotel dla gracza

Źródło

You may also like...