Naprowadzana rakieta powraca do Fortnite

Usunięta kilka miesięcy temu broń powraca do Fortnite. Twórcy poinformowali o ponownym zaimplementowaniu do gry naprowadzanej rakiety, w której wprowadzono kilka zmian.

Programiści Epic Games nieustannie udoskonalają uzbrojenie dostępne w Fortnite, wprowadzając kolejne rodzaje broni. Zaledwie kilka dni temu doszedł nowy karabin półautomatyczny, a nieco wcześniej pojawiło się wiele innych modeli uzbrojenia.

Nie każda broń jest jednak użyteczna i niektóre potrafią sprawiać problemy. Tak było z naprowadzanym pociskiem, który okazał się zbyt silny i potrafił zapewnić graczom sporą przewagę. Twórcy usunęli więc broń na czas wprowadzenia do niej poprawek i teraz ją przywracają.

Po wysłuchaniu opinii społeczności graczy, Epic zdecydował się przywrócić uzbrojenie. Oczywiście jak można się domyśleć, nie oferuje ono już tego samego poziomu zniszczeń. Programiści znacznie obniżyli siłę rażenia oraz promień zniszczeń, prędkość lotu i zwrotność rakiety. Nie jest to więc narzędzie zniszczenia, lecz raczej sprzęt do zwiadu, pozwalający szybko wykryć pozycje przeciwników.

Zmniejszono nie tylko siłę jej rażenia, ale też ograniczono do 12 liczbę rakiet, które można mieć przy sobie.

Fortnite

Źródło: Twitterc.com

You may also like...