Nest szykuje nowy wideodzwonek i kamery monitoringu

Google przypadkiem ujawniło nowe produkty firmy Nest. Koncern szykuje trzy modele kamer do monitoringu domu oraz posiadłości, a także wideodzwonek do drzwi.

W Google Store, najwyraźniej przez pomyłkę pojawiły się zdjęcia przedstawiające najnowsze modele produktów z rodziny Nest. Wprawdzie błąd już naprawiono, ale dzięki uważnym internautom wiemy już czego możemy oczekiwać w najbliższej przyszłości.

Przeciek zapowiedział cztery zupełnie nowe produkty do ochrony naszego domu przed intruzami. Są trzy kamery monitoringu strzegące wnętrza budynku oraz posesji, a także wideodzwonek do drzwi.

Wśród nowości znajdziemy kamerę Nest Cam zasilaną akumulatorem, co znacznie rozszerza możliwości oraz łatwość jej instalacji. Przeciek ujawnił też nową kamerę wyposażoną w silny reflektor do pilnowania posesji, który aktywuje się w przypadku wykrycia ruchu ułatwiając dostrzeżenie intruza. Ostatni model kamery stworzono do użytku wewnątrz budynku i posiada zasilanie z sieci elektrycznej.

Kolejną nowością jest wideodzwonek Nest Doorbell, wyposażony w zasilanie z wbudowanego akumulatora. Takie zasilanie również znacznie uprości montaż sprzętu. Ze zdjęcia wynika, że nowy model będzie smuklejszą wersją obecnego dzwonka Nest Hello Doorbell.

Nie wiadomo kiedy Google zamierza oficjalnie zaprezentować swe produkty. Wyciek może jednak sugerować, że nie trzeba będzie zbyt długo na to czekać. Premiera nowego sprzętu zapewne odbędzie się tuż po wakacjach, a więc już za kilka tygodni.

wideodzwonek

Źródło

You may also like...