Netflix stworzył interaktywny serial dla dzieci

Platforma Netflix udostępniła swym widzom interaktywny serial dla dzieci. Jego unikalność polega na tym, że widz może decydować o kierunku rozwoju akcji.

Z pewnością nie raz, podczas oglądania jakiegoś filmu lub serialu chcieliście, by jego akcja rozegrała się w inny sposób. Dotychczas taka ingerencja w fabułę filmu nie była możliwa, jednak Netflix chce to zmienić.

Najbardziej znana na świecie platforma filmowa, kilka miesięcy temu rozpoczęła prace nad interaktywnymi treściami, w których widz mógłby wpływać na rozwój fabuły. Prace są już na tyle zaawansowane, że firma postanowiła udostępnić ich efekt swym subskrybentom, w postaci filmu dla dzieci.

W ramach eksperymentu udostępniono dzieciom kreskówkę Puss in Book: Trapped in an Epic. Natomiast14 lipca dołączy do nich kolejny jej epizod zatytułowany Buddy Thunderstruck: The Maybe Pile.

Pierwsza z produkcji oferuje nieliniową fabułę, w której kluczowych momentach widz może wybrać co stanie się dalej. W przypadku pierwszego epizodu, dziecko może m.in., wybrać czy bohaterowie zostaną przyjaciółmi czy też wrogami.

Na razie nie wiadomo czy Netflix zechce rozszerzyć ten pomysł także na inne filmy, ale to zapewne zależy od tego jak widzowie zareagują na ten eksperyment.

Netflix

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *