Nie musisz się bać zastrzyków

Dzieci ze zrozumiałych powodów, często boją się zastrzyków sądząc, iż są bardzo bolesne. Czasami tak bywa, ale zwykle nawet się ich nie zauważa. Mimo to dzieci nadal się ich lękają, więc stworzono urządzenie, które im w tym pomoże.

Buzzy, to niewielki gadżet zaprojektowany przez pediatrę, doktor Amy Baxter. Urządzenie o rozmiarze komputerowej myszki, przykładane jest do ramienia pacjenta, a jego celem jest zamaskowanie momentu robienia zastrzyku.

Gadżet działa na podobnej zasadzie, co depilatory kobiet wyposażone w urządzenia do łagodzenia bólu. Zawiera specjalny ładunek żelu, który zamraża się, a następnie zbliża do skóry w miejscu, w które chcemy wkłuć igłę. Po włączeniu zaczyna wibrować i połączenie wibracji oraz zimna sprawia, że miejsce zastrzyku zostaje czasowo znieczulone i pacjent nie poczuje, kiedy zostanie w nie wbita igła strzykawki.

Buzzy w USA staje się coraz powszechniejszy. Używa go już 500 szpitali oraz 1500 klinik. A można go dostać już za 39,95 USD na stronie producenta. Jeśli Twe dziecko boi się zastrzyków, to dobrym pomysłem będzie zakup takiego gadżetu, gdyż zaoszczędzi mu bólu i strachu.

Źródło: Buzzy-storefront.myshopify.com

You may also like...