Nie umiesz złożyć własnego peceta? Zdaj się na Digital Storm

Na łamach Technogadzetu kilkukrotnie prezentowałem ofertę firmy Digital Storm, specjalizującej się w projektowaniu komputerów z myślą o miłośnikach gier. A teraz producent zapowiedział nową rodzinę, która jest oferowana pod nazwą Vanquish.

Digital Storm Vanquish, to propozycja dla osób, które chciałyby mieć mocnego peceta, a nie mają odpowiedniej wiedzy, by samodzielnie sobie takiego złożyć. Co więcej, w przeciwieństwie do supermarketu, gdzie gotowe zestawy są zawsze kompletnie bezużytecznym złomem, w przypadku oferty Digital Storm mamy pewność otrzymania podzespołów najwyższej klasy.

Rodzina Vanquish składa się z czterech konfiguracji, a każdą z nich można dowolnie rozbudować jeśli klient sobie tego zażyczy. Cenowo też nie wygląda to źle, gdyż podstawowa konfiguracja zaczyna się już od 699 USD, a w zamian otrzymamy 4-rdzeniowy procesor AMD Piledriver FX-4300 3,8 GHz; 8 GB pamięci DDR firmy Corsair taktowanej zegarem 1600 MHz; płytę główną M5A78L-M LX PLUS; 1 TB dysk twardy; zasilacz 430 W Corsair CX; kartę graficzną AMD HD 7750 1 GB oraz Windowsa 7 Home Premium 64-bity.

Kolejne konfiguracje kosztują 799 USD, 999 USD oraz 1,399 USD, a na oficjalnej witrynie firmy znajdziecie konfigurator.

Źródło: Digitalstormonline.com

You may also like...