Niektóre Galaxy Note 8 zawieszają się użytkownikom

Niektóry użytkownicy modelu Galaxy Note 8 zgłaszają problemy z zawieszaniem się sprzętu. Zdarza się to podczas wykonywania różnych zadań.

W dzisiejszych czasach chyba żaden smartfon nie jest pozbawiony wad i prędzej czy później każdy z nich zacznie sprawiać problemy. Takie problemy dotknęły właśnie użytkowników flagowego modelu Galaxy Note 8.

Na oficjalnym forum społeczności Samsunga pojawiły się wpisy osób skarżących się na zawieszający się telefon.

Użytkownicy twierdzą, że dzieje się to podczas korzystania z aplikacji związanych z kontaktami. Zdarza się to m.in., w czasie wykonywania połączeń, a nawet wchodzenia do spisu kontaktów. Smartfon przestaje wówczas całkowicie reagować na komendy użytkownika. Trzeba wówczas pozwolić baterii całkowicie się wyczerpać, zanim będzie można odzyskać kontrolę lub wykonać reset.

Użytkownicy twierdzą, że próbowali na własną rękę rozwiązać trapiący ich problem, lecz zupełnie bezskutecznie. Zapewniają, że nie pomaga odinstalowanie aplikacji, czyszczenie pamięci cache, a nawet fabryczny reset telefonu. Innymi słowy na razie nie można tego problemu w żaden sposób zlikwidować. Najgorsze jest to, że nie wiadomo co go powoduje i czy wystarczy tylko aktualizacja oprogramowania, czy wymiana sprzętu.

Co ciekawe problem nie ogranicza się tylko do danego operatora lub rynku. Użytkownicy zgłaszają go bowiem zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i Europie, więc wydaje się, że sprawa ma znacznie większy zasięg niż można by sądzić.

Galaxy Note 8

Źródło: Samsung.com

You may also like...