Niemiecka cena LG G6

LG G6 zadebiutował już w Korei Południowej, w ciągu jednego dnia sprzedając się w ponad 20 tysiącach sztuk, a teraz pora na Europę. Wreszcie poznaliśmy oficjalną cenę tego modelu w jednym z krajów Starego Kontynentu.

LG G6 nie jest tak mocny i nowocześnie wyposażony jak nadchodzący Galaxy S8, ale też ma spore grono fanów, które już niebawem zapragnie go kupić, gdy tylko pojawi się w sprzedaży na zachodnich rynkach.Na razie sprzęt odnosi sukcesy w Korei Południowej, gdzie w ciągu 24 godzin od premiery sprzedał się w ponad 20 tysiącach sztuk, ale za kilka dni pojawi się w Niemczech, czyli na największym z europejskich rynków urządzeń mobilnych. Sieć MediaMarkt ujawniła już za ile będzie ten model sprzedawać. Jego cenę ustalono bowiem na 750 euro i na początku mają być dostępne trzy wersje kolorystyczne: biała, złota oraz czarna.

750 euro to niemałe pieniądze, ale w porównaniu do innych modeli, nie wydają się już tak duże. Za taką kwotę kupimy bowiem Huawei P10 Plus oraz HTC U Ultra. Znacznie więcej trzeba jednak zapłacić za iPhone’a 7 Plus oraz Google Pixel XL, które kosztują 900 euro.

W Polsce oficjalnych cen jeszcze nie ma, lecz z nieoficjalnych informacji wynika, że cena tego modelu przekroczy nieco kwotę 3000 zł.

Źródło: Phonearena.com

You may also like...