Niewielki elektryk miejski Ridgeback Errand zapewnia dużą wygodę jazdy

Ridgeback Errand to kolejny elektryczny rower zaprojektowany do miasta. Dzięki 20″ kołom zapewnia wygodę jazdy, a opcjonalnie może posiadać dwa bagażniki, więc można nim przewieźć spory ładunek

Rynek elektrycznych rowerów miejskich jest całkiem spory, ale wciąż pojawiają się kolejne modele, które mogą nas zainteresować. Najnowszą propozycję w tej materii ma marka Ridgeback, która właśnie zaprezentowała model Ridgeback Errand.

To minimalistyczny jednoślad, wyposażony w opony Schwalbe Big Apple 20″ x 2″, które zapewniają całkiem wysoki komfort podróżowania. Natomiast smukła i niezbyt duża rama ułatwiają jego przechowywanie. Mimo, że rower jest stosunkowo mały, to producent zapewnia, że mogą się na nim wygodnie poruszać osoby o wzroście od 163 do 193 cm.

Rower dysponuje 250 W silnikiem Promovec 50675 Hub Drive, który generuje aż 54 Nm momentu obrotowego i zapewnia wspomaganie do prędkości 25 km/h. Silnik zasila natomiast bateria 375 Wh, aczkolwiek producent nie podaje jaki jest maksymalny jej zasięg.

O sprawne zatrzymywanie dbają hydrauliczne hamulce tarczowe Clarks Clout-1. Natomiast 8-biegowa przerzutka Shimano Acera RD-T3000 microSHIFT zapewnia odpowiednią płynność jazdy. Rower posiada też przedni bagażnik, ale opcjonalnie można do niego zamontować również bagażnik z tyłu, co zwiększa jego możliwości transportu ładunków.

Jednoślad nie posiada własnego komputera rowerowego, ale można go sparować ze smartfonem i kontrolować ustawienia za pomocą aplikacji Promovec. Pokazuje również aktualną prędkość, jak również poziom naładowania baterii.

Ridgeback Errand dostępny jest w cenie 1799,99 funtów, a można go dostać w kolorze czarnym, czerwonym oraz niebieskim.

Oczywiście jeśli nie potrzebujecie takiego sprzętu i poszukujecie czegoś innego, na tej stronie znajdziecie szeroki wybór modeli.

Ridgeback Errand

Źródło

You may also like...