Niezniszczalne kable do smartfona

Kable do smartfona przeznaczone do ładowania baterii, zwykle projektowane są w taki sposób, by klient musiał jak najszybciej kupić nowy. Ich przeciwieństwem jest sprzęt firmy Fuse Chicken, który wytrzyma lata użytkowania.

Każdy kto używa sprzętu mobilnego doskonale wie, że kable do smartfona nie są produktami, mogącymi poszczycić się dużą trwałością. Użytkowane przez dłuższy czas, prędzej czy później przełamią się, najczęściej w pobliżu wtyczki i wówczas trzeba będzie kupić nowy.

Jeśli nie lubimy pieniędzy na szybko psujące się gadżety, powinniśmy sięgnąć do oferty firmy Fuse Chicken. Przedsiębiorstwo wprowadziło właśnie do sprzedaży nowy przewód Titan Plus ze złączem Lightning, przeznaczony do ładowania baterii iPhone’a oraz iPada.

To co go wyróżnia na tle innych kabli, to wyjątkowa wytrzymałość. Produkt posiada bowiem stalowy oplot, wykonany z dwóch warstw specjalnie wzmacnianej stali. Natomiast wtyczki stworzono z odpornego na zgniatanie aluminium. Mimo takiej ochrony przewód jest w pełni elastyczny, a przy tym nie da się go złamać.

Titan Plus jest także dłuższy od oryginalnego przewodu Apple, gdyż mierzy dokładnie 1,5 metra. W ten sposób z łatwością sięgniemy do najbliższego gniazdka, bez potrzeby kładzenia telefonu w dziwnych miejscach. Produkt posiada także certyfikat MFi, co oznacza że ma oficjalną gwarancję jakości Apple.

Titan Plus nie jest przewodem tanim, kosztuje bowiem aż 42,50 dolarów. Jeśli jednak dość macie ciągle pękających kabli, to taka inwestycja szybko się zwróci.

kable do smartfona

Źródło: Newatlas.com

You may also like...