Nokia 3310 zadebiutowała w Wielkiej Brytanii

W Wielkiej Brytanii pojawiła się już w sprzedaży Nokia 3310. Telefon komórkowy dostępny jest w sklepach oraz u operatorów w cenie 49,99 funtów.

Nokia 3310 to długo wyczekiwany telefon komórkowy firmy HMD Global, która projektuje i sprzedaje urządzenia mobilne pod szyldem Nokii. Jest to odświeżona wersja kultowego sprzętu, cenionego za swą wytrzymałość oraz bardzo pojemną baterię.

Nowy model dostępny jest w kolorze czerwonym oraz żółtym w błyszczącym wykończeniu. Można go też kupić w kolorze niebieskim oraz szarym z matowym wykończeniem. Każdy użytkownik wybierze więc taką wersję, jaka mu pasuje.

Nowa Nokia 3310 różni się nieco od swego pierwowzoru. Przede wszystkim posiada kolorowy wyświetlacz 2,4″ QVGA, a dodatkowo ma na wyposażeniu 2 Mpix tylną kamerę i slot na kartę microSD. Jej systemem operacyjnym jest Series 30+, doskonale znana platforma Nokii.

Oczywiście można też łączyć się z internetem oraz korzystać z kilku przydatnych aplikacji, w tym także nieśmiertelnego Snake’a. Pytanie tylko czy nowej wersji kultowego telefonu uda się powtórzyć sukces poprzednika.

Nokia 3310

Źródło: Neowin.net

You may also like...