Nowe rendery modelu Nokia 9 prezentują pięć aparatów

Znane źródło przecieków @OnLeaks, zaprezentowało rendery flagowego smartfona HMD Global. Pokazana na nich Nokia 9 posiada aż pięć aparatów wbudowanych w tylny panel.

Niektórzy producenci smartfonów zaczynają już zwiększać liczbę aparatów instalowanych w swym sprzęcie. Jednym z nich jest Samsung, który zaprezentował niedawno dwa modele posiadające trzy oraz cztery aparaty główne. Fińska firma HMD Global idzie jednak nieco dalej i jej najnowszy flagowiec będzie mieć pięć aparatów.

Wprawdzie nowy smartfon nie ma jeszcze ustalonej oficjalnej daty premiery, ale od wielu miesięcy wzbudza duże zainteresowanie użytkowników. Głównie za sprawą specyfikacji technicznej, a ściślej mówiąc aparatu wyposażonego w aż pięć obiektywów. Jak to wszystko będzie wyglądało, możemy zobaczyć na najnowszych renderach, opublikowanych przez @OnLeaks.

Rendery powstały w oparciu o rysunki techniczne nowego modelu, które zwykle są przekazywane producentom futerałów. Można więc założyć, że pokazują stylistykę sprzętu zbliżoną do finalnej, ale oczywiście mogą pojawić się jakieś różnice w detalach. Z rysunków technicznych wiemy, że nowy model ma wymiary 155 x 75 x 7.9mm, zaś jego ekran dysponuje matrycą o przekątnej 5,9″, który nie ma notcha.

Jeśli chodzi o resztę specyfikacji, to Nokia 9 dostanie Snapdragona 845, współpracującego z 8 GB RAM oraz 128 GB pamięci użytkowej. Będzie natomiast zasilany przez baterię o pojemności 4150 mAh, natomiast jego cena wyniesie poniżej 1000 dolarów.

Nokia 9

Nokia 9

Nokia 9

Nokia 9

Źródło: 91mobiles.com

You may also like...