Nougat również dla Galaxy Note 5 i Galaxy Tab S2

Powiększa się lista urządzeń, które w niedalekiej przyszłości otrzymają aktualizację do systemu Android 7.0 Nougat. Dołączają do niej Galaxy Note 5 i Galaxy Tab S2.

Samsung chce, by Android 7.0 Nougat dostępny był na jak największej liczbie jego urządzeń, choć na razie, plany aktualizacji rozpoczyna wyłącznie od modeli flagowych, które są dla firmy priorytetem.Koncern potwierdził, że trwają prace nad Nougatem dla Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Edge. Dla obu tych modeli uruchomiono specjalny Program Galaxy Beta, który umożliwia przetestowanie wczesnej wersji systemu na telefonach posiadanych przez użytkowników.

Niedawno dowiedzieliśmy się również, że ruszyły prace nad nowym Androidem także dla Galaxy S6 oraz Galaxy S6 Edge, natomiast teraz producent potwierdza, że nowy system otrzyma również smartfon Galaxy Note 5 oraz tablet Galaxy Tab S2.Dokładnej daty premiery nowego systemu na wymienionych urządzeniach jeszcze nie ujawniono, ale można być niemal pewnym, że nie nastąpi to w tym roku i trzeba będzie poczekać prawdopodobnie do pierwszego lub drugiego kwartału przyszłego roku.

Źródło: Sammobile.com

You may also like...