Nowa edycja Razer Phone 2 dłużej pozostanie czysta

Firma Razer wprowadziła do oferty własnego sklepu nowy wariant smartfona Razer Phone 2. Urządzenie dostępne w wersji Satin Black, będzie się mniej brudziło dzięki matowemu wykończeniu.

Wciąż nie mamy pewności, czy Razer wprowadzi do sprzedaży trzecią generację swego gamingowego smartfona. Na razie firma skupia się na dystrybucji obecnego modelu i właśnie wprowadziła do sprzedaży jego nowy wariant. Do oferty internetowego sklepu trafiła wersja o nazwie Satin Black, która spodoba się użytkownikom nienawidzącym częstego czyszczenia sprzętu.

Nowy wariant oferuje identyczną specyfikację co standardowa wersja, a więc nie powinniśmy oczekiwać większej ilości pamięci, czy wyższej wydajności. Od strony technicznej wszystko pozostało bowiem po staremu. Nadal mamy więc 120 Hz 5,7″ wyświetlacz IGZO LCD o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, a także Snapdragona 845 z 8 GB RAM i 64 GB pamięci flash.

Inne jest natomiast wykończenie obudowy, które niektórzy mogą uznać za bardziej użyteczne. Wprawdzie producent nadal pozostał przy szkle na tylnym panelu, lecz obecnie ma ono matowe wykończenie. To nie tylko zmniejsza ryzyko ślizgania się telefonu po stole, ale też znacznie ogranicza ilość smug pozostawionych przez palce. Innymi słowy, sprzęt nie brudzi się już tak łatwo.

Razer Phone 2 Satin Black dostaniemy tylko w internetowym sklepie producenta w cenie 499 dolarów.

Razer Phone 2

Źródło: Xda-developers.com

You may also like...