Nowa fotka iPhone’a 7 pokazuje większy aparat

Witryna Nowhereelse.fr opublikowała kolejne zdjęcie iPhone’a 7. Widać na nim ewidentnie większy moduł tylnego aparatu co może zwiastować lepszy sensor, a to z kolei przełoży się na lepsze zdjęcia.

Apple udaje się dość dobrze trzymać w tajemnicy szczegóły techniczne nowego iPhone’a i w zasadzie nie wiemy na jego temat nic pewnego, poza kilkoma zmianami w wyglądzie, czyli usunięciu szpecącego wygląd paska anteny, który obecnie znajduje się na dolnej oraz górnej krawędzi obudowy.W sieci pojawia się jednak coraz więcej zdjęć nowego modelu, a kolejne przedstawia wyraźnie większy moduł głównego aparatu fotograficznego, w porównaniu do swego poprzednika. Wprawdzie nadal obiektyw wystaje poza obrys obudowy, ale nie ma już tak dużego garbu, co sprawia, że sprzęt prezentuje się bardziej elegancko. Lampa błyskowa pozostaje natomiast taka sama.

Nie wiadomo jednak czy zdjęcie prezentuje iPhone’a 7, czy większy model iPhone 7 Plus. Z wcześniejszych doniesień wynikało jednak, że drugi model może mieć podwójny moduł aparatu, więc jest to raczej fotka standardowego modelu.

Źródło: Nowhereelse.frYou may also like...