Toshiba Satellite Z30 – Idealne połączenie mobilności i wydajności

Toshiba Europe GmbH wprowadza na rynek dwa nowe modele laptopów: Satellite Z30 oraz Satellite Z30t – parę eleganckich, stylowych notebooków o matrycy 13.3″, chrakteryzujących się pełną interaktywnością.

Urządzenia pracują pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 8.1, są ultra-cienkie, lekkie i wydajne. To doskonała propozycja dla osób, które nie chcą wybierać pomiędzy elastycznością i mobilnością sprzętu, a jego wydajnością podczas podróży.

Niesamowicie cienki, lekki i mobilny

Niewielkie rozmiary i bogata funkcjonalność sprawia, że Toshiba Satellite Z30 jest zarówno urządzeniem praktycznym jak i w pełni mobilnym. Model Z30 wyposażony jest w najnowszą technologię oraz charakteryzuje się niepowtarzalnym, eleganckim oraz przejrzystym wykończeniem. Imponująca żywotność baterii sięgająca 12 godzin , sprawia, że użytkownicy mogą korzystać z niego przez cały dzień, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. Opcjonalna wersja z dotykowym ekranem – model Z30t – Ultrabooka pozwoli jego posiadaczom w pełni korzystać z interaktywnych rozwiązań, jakie oferuje system Windows 8.1.
Toshiba Satellite Z30 i Z30t to wyjątkowo eleganckie urządzenia. Począwszy od zaledwie 1,2 kg wagi i tylko 17.9 mm grubości w najcieńszym miejscu, ich stylowa, lekka, stworzona ze stopu magnezu obudowa przyciąga wzrok oraz zapewnia trwałość i stabilność – tak pożądaną podczas podróżowania z laptopem.

Brak kompromisu związanego z wydajnością

Napędzane czwartą generacją procesorów Intel Core dla Ultrabooków, wyposażone w nawet do 16GB RAM oraz wydajną pamięć SSD, nowe modele z rodziny Satellite doskonale radzą sobie z nawet najbardziej wymagającymi aplikacjami, oferując wyjątkową wydajność audio-wizualną z niezwykłą responsywnością i prędkością.

Precyzję w każdym szczególe grafiki na 13.3″ wyświetlaczu zapewnia karta graficzna Intel HD 4400, dzięki której każde wyświetlane zdjęcie jest idealnie odwzorowane. Wysokiej jakości głośniki stereo z technologią DTS Sound Studio i wzmocnieniem dźwięku dostarczają zupełnie nowych, niesamowitych wrażeń. Dzięki połączeniu mocnego basu, inteligentnego wyrównywania głośności oraz poprawie jakości dialogów otrzymujemy bardziej naturalny, czysty i żywy dźwięk w każdej muzyce i filmie odtwarzanym na laptopie, a jakość efektów dźwiękowych nazbiera zupełnie nowego wymiaru.

Uniwersalne połączenia

Modele Satellite Z30 i Z30t są wyposażone w pełnowymiarowe porty, niewymagające przejściówek, dzięki czemu użytkownicy nie muszą stosować specjalnych adapterów, aby oglądać filmy na większym ekranie. To samo rozwiązanie znajduje zastosowanie podczas przesyłania zdjęć do innych urządzeń. Dzięki trzem portom USB 3.0., czytnikowi kart SD oraz portom RGB i HDMI, użytkownik może z łatwością udostępniać treści, pobierać zdjęcia lub podłączyć je bezpośrednio do wyświetlacza. HDMI posiada również wsparcie dla Ultra HD, dzięki czemu użytkownicy tych laptopów mogą cieszyć się niesamowitą jakością obrazu na swoich telewizorach Ultra HD. Satellite Z30 i Z30t mogą komunikować się za pomocą sieci Gigabit LAN, WLAN, Bluetooth 4.0, a dzięki technologii Intel WiDi przesyłać wideo płynnie między urządzeniami, bez potrzeby podłączania dodatkowych kabli.

Sprawdzona niezawodność

Zarówno model Satellite Z30 jak i Z30t przeszedł rygorystyczne testy jakości przeprowadzone przez niezależny niemiecki instytut badawczy TÜV Rheinland. Oba modele zostały poddane testowi na możliwość upadku z wysokości 76 cm​​. Klawiatura została przetestowana na wypadek przypadkowego rozlania przez użytkownika 30 ml płynu. Wynik testu pokazał, że w takiej sytuacji nie stracimy danych, które mamy na komputerze. Nasze ulubione multimedia i ważne dokumenty są bezpieczne.

Modele Satellite Z30 i Z30t będą dostępne w Europie w czwartym kwartale 2013 roku.

Toshiba Satellite Z30 i Z30 – dane techniczne:
– Czwartej generacji procesor Intel Core do Ultrabooków i do modelu i5 włącznie
– Windows 8.1 64-Bitowy
– Karta graficzna Intel HD 4400
– Pamięć SSD mSATA o pojemności do 512 GB
– Do 2x 8GB DDR3L RAM (1600 MHz)
– Złącza: 3 x USB 3.0, 1 x RGB, 1 x HDMI ze wsparciem dla Ultra HD, czytnik kart SD slot, Gigabit LAN, WLAN, Bluetooth 4.0, Intel WiDi
– Wysokiej jakości głośniki stereo z technologią poprawiania dźwięku DTS Studio Sound
– Kamera Full HD z mikrofonem stereo
– Kolor: srebrny

Toshiba Satellite Z30 laptop:
– Wyświetlacz 33.8cm (13.3”)
– Żywotność baterii do 12 godzin
– Wymiary: 316 (W) x 227 (D) x 17.9 (H) mm
– Waga: 1.2 kg

Toshiba Satellite Z30t Ultrabook:
– Wyświetlacz 33.8cm (13.3”) z ekranem dotykowym
– Żywotność baterii do 10 godzin
– Wymiary: 316 (W) x 227 (D) x 19.9 (H) mm
– Waga: 1.39kg

Źródło: Partnersi.com.pl

You may also like...