Nowe słuchawki Samsunga z rodziny Level

Koreański gigant rynku elektroniki użytkowej, wprowadza na amerykański rynek nową linię produktów premium należących do rodziny Samsung Level i przeznaczonych dla bardziej wymagającego konsumenta.

Samsung ma w swej ofercie wiele produktów audio przeznaczonych na bardzo różną kieszeń, jednak tym razem postanowił wprowadzić do sprzedaży nową serię przeznaczoną dla osób o nieco zasobniejszym portfelu, ceniących sobie wysoką jakość. Rodzina produktów składa się ze słuchawek Level One, Level On oraz Level Over, a także przenośnego głośnika Level Box wyposażonego w moduł Bluetooth i przeznaczonego do współpracy ze smartfonami oraz tabletami.

Słuchawki Level Over to topowy produkt w nowej rodzinie, wykonany z najwyższej jakości materiałów, a ich konstrukcja została tak zaprojektowana, by zapewnić użytkownikowi maksymalny komfort. Wyposażono je w 50 mm przetworniki neodymowe, technologię Bluetooth, a także aktywny system redukcji szumów działający w oparciu o cztery mikrofony wbudowane w obudowę głośników.Posiadają także system eliminujący wibracje zachodzące pomiędzy przetwornikami oraz ramą, które mogłyby pogorszyć jakość dźwięku, natomiast sterowanie ich funkcjami odbywa się dzięki systemowi Smart Control Technology – w obudowie jednej z muszli znajdują się przyciski sterujące odtwarzaniem muzyki, a także pozwalające odbierać i kończyć połączenia telefoniczne.

Model Level On to podobnie jak poprzednik, słuchawki zamknięte, dostarczające wysokiej jakości dźwięk. Wyposażono go w miękkie poliuretanowe obszycie głośników zapewniające odpowiedni poziom wygody, a także 50 mm przetworniki neodymowe i aktywną redukcję szumów.

Słuchawki Level In to z kolei model douszny, przewodowy, wyposażony w trójdrożne przetworniki składające się z głośników wysokotonowych oraz szerokopasmowych, a także dynamicznego przetwornika odpowiadającego za tony niskie. Jest to idealny produkt do współpracy ze smartfonami.

Głośnik Level Box wyposażono w 56 mm przetworniki stereofoniczne oraz pasywny radiator odpowiadający za tony niskie. Posiada także technologię NFC i Bluetooth, jak również wbudowany mikrofon z systemem redukcji szumów, a także system konferencyjny.

Wszystkie produkty z rodziny Samsung Level można łatwo zsynchronizować z aplikacją Milk Musik, a ponadto współpracują one z wybranymi urządzeniami z rodziny Galaxy, umożliwiając słuchanie muzyki oraz ponad 200 internetowych rozgłośni radiowych. Jak już wspomniałem, produkty z serii Samung Level, przeznaczone są dla bardziej wymagającego konsumenta, dlatego też ich ceny nie należą do niskich. Głośnik Level Box kosztuje 170 dolarów, słuchawki Level In to wydatek 150 dolarów, natomiast za słuchawki Level On oraz Level Over, zapłacimy odpowiednio 180 oraz 350 dolarów.

Źródło: Samsungmobileuspress.com

You may also like...