Nowe zdjęcia Google Pixel 3 XL prezentują wygląd telefonu

Zapowiedziany na październik smartfon Google Pixel 3 XL, już teraz ujawnia nam swój wygląd. W sieci pojawiło się bowiem zdjęcie białej jego wersji.

Nie można zaprzeczyć, że Pixel 2 jest prawdopodobnie jednym z najbardziej problematycznych smartfonów dostępnych na rynku. Wciąż są z nim jakieś kłopoty, począwszy od wypalających się ekranów, a skończywszy na kłopotach z mikrofonem, czy też odblokowaniem sprzętu.

Google przygotowuje więc następcę tego modelu, który do sprzedaży trafi w październiku tego roku. Dzięki forum XDA, możemy już teraz zobaczyć jak Google Pixel 3 XL będzie wyglądał. Opublikowano tam bowiem zdjęcia przedstawiające prototyp urządzenia. Smartfon oczywiście nie startuje, gdyż jego system został zdalnie wyczyszczony przez Google. Nie można więc zobaczyć jak działa, ale za to widać jak wygląda. Wiemy również, że prezentowany sprzęt posiada 4 GB RAM oraz 64 GB pamięci flash. Dodam, że poprzedniej przecieki wskazywały obecność 128 GB pamięci, ale pamiętajmy, że nie jest to ostateczna wersja smartfona, lecz jedynie prototyp.

Zdjęcia pokazują jednak, że nowy smartfon Google posiada wyświetlacz z notchem. Jak widać jest to dość spore wcięcie, ale to zapewne dlatego, że producent zamierza umieścić w nim podwójną kamerę przednią oraz wszystkie niezbędne sensory. Oficjalna prezentacja nowego modelu odbędzie się po wakacjach, ale być może do tego czasu uda nam się poznać więcej szczegółów technicznych.

Google Pixel 3 XL

Google Pixel 3 XL

Źródło: Xda-developers.com

You may also like...