Nowość dla tabletów: Logitech Keyboard Folio dla iPada i iPada mini

Firma Logitech ogłosiła kolejny etap ekspansji na rynek akcesoriów tabletowych i zaprezentowała nowe elementy swojej kolekcji: Logitech Keyboard Folio oraz Logitech Keyboard Folio mini. Akcesoria ochronią tablety przed wstrząsami i zarysowaniami oraz, dzięki eleganckiemu wykonaniu i wysokiej jakości materiałom, będą atrakcyjną oprawą dla tych mobilnych urządzeń.

Podczas projektowania Logitech Keyboard Folio, naszym celem było przede wszystkim wykorzystanie fantastycznie sprawdzającej się technologii zastosowanej w Logitech Ultrathin Keyboard Cover i wzbogacenie jej o dodatkową warstwą ochronną – mówi Mike Culver vice president of brand development for tablet accessories w firmie Logitech. – To urządzenie to krok dalej. Połączyliśmy ekspertyzy naukowe z doświadczeniem w dziedzinie projektowania klawiatur. Całość wzbogaciliśmy najwyższej jakości materiałami. To sprawiło, że Logitech Keyboard Folio stał się urządzeniem dużo bardziej wyrafinowanym niż jakiekolwiek wcześniejsze klawiatury do iPada i należycie dbającym o jego bezpieczeństwo. – Logitech Keyboard Folio łączy się z iPadem za pomocą technologii Bluetooth i daje możliwość korzystania z tradycyjnej klawiatury. Dzięki temu, posiadacze iPadów mają pełną możliwość przełamania barier, które do tej pory ograniczały funkcjonalność urządzeń z ekranami dotykowymi.

Połączenie funkcjonalności z eleganckim, prostym designem oraz najwyższej jakości materiałami zaowocowało produktem, który nie tylko cieszy oko, ale również zabezpieczy tablet przed uszkodzeniami. Koncentrując na ochronie i wygodzie, Logitech wyposażył Keyboard Folio w magnetyczne zaczepy, które minimalizują ryzyko zniszczenia urządzenia niemal do zera. Urządzenie oferuje również możliwość ustawienia iPada w taki sposób, by umożliwić wygodne oglądanie filmów, bez potrzeby trzymania go w dłoniach. Logitech Keyboard Folio posiada także funkcję szybkiego włączenia i wyłączenia iPada, gdy otwieramy lub zamykamy obudowę.

Dostępność:
– Logitech Keyboard Folio dostępny będzie w Europie w kwietniu 2013 roku, w sugerowanej przez producenta cenie: 439,99 PLN.
– Logitech Keyboard Folio mini dostępny będzie w Europie w maju 2013 roku, w sugerowanej przez producenta cenie: 349,99 PLN.
– Oba produkty dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, które mogą roznieć się w zależności od kraju. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej www.logitech.com.

Źródło: Partnersi.com.pl

You may also like...