Nowy bug Fortnite pozbawia graczy całego ekwipunku

Wolverine miał podnieść atrakcyjność Fortnite, lecz może poważnie zdenerwować graczy. Przynosi ze sobą buga, który całkowicie wyczyści ekwipunek użytkownika.

W Fortnite często pojawiają się komiksowi superbohaterowie, którzy mają za zadanie podnieść atrakcyjność tej produkcji. W strzelance mieliśmy już m.in., Deadpoola, Thanosa, Iron Mana, Kapitana Amerykę oraz wielu innych. Najnowszą postacią dodaną do gry jest Wolverine, który równocześnie okazał się najbardziej problematycznym bohaterem.

Jego pojawienie się w grze spowodowało ogromny problem, który kończy się wyczyszczeniem całego ekwipunku. Bohater posiada bowiem wbudowany emotek i to właśnie jego użycie pozbawia nas wyposażenia. Stracenie go w czasie gry jest w zasadzie równoznaczne z przegraną meczu. Znika bowiem całe nasze zebrane podczas gry uzbrojenie, apteczki oraz inne gadżety pomagające w walce z przeciwnikami. Jeśli zdarzy się to pod koniec meczu, to jesteśmy już martwi.

Epic twierdzi, że bug pojawia się w trybie Ratowanie Świata, ale gracze donoszą, że jest obecny także w innych trybach. Nie wiadomo też ilu graczy dotknął problem i czy czyszczenie ekwipunku ma miejsce za każdym użyciem emotki Wolwerine, czy tylko czasami.

Na tę chwilę jedyne co można zrobić, to po prostu unikać używania emotki komiksowego bohatera i czekać na poprawkę. Epic Games potwierdził, że wie o bugu i przyznał mu wysoki priorytet, a to oznacza że łatka powinna pojawić się stosunkowo szybko. Trudno jednak dokładnie przewidzieć kiedy to nastąpi.

Fortnite

Źródło

You may also like...