Nowy filtr Xiaomi zapewni nam czystą wodę pitną

Xiaomi wprowadza na rynek najnowszy filtr do wody. Model o nazwie Xiaomi Mi Purifier C1 Enhanced Edition, oferowany jest w cenie 266 dolarów.

Nie wszędzie woda płynąca z kranów od razu nadaje się do picia i czasem trzeba ją dodatkowo przefiltrować. W dzisiejszych czasach nie jest to problemem, gdyż na rynku mamy szeroki asortyment różnego rodzaju systemów filtrujących.

Ma je w swej ofercie także firma Xiaomi, która we wrześniu zeszłego roku wprowadziła do sprzedaży model kosztujący 182 dolary. Teraz chiński producent oferuje jego nowszą i ulepszoną wersję o nazwie Mi Purifier C1 Enhanced Edition. Produkt dostaniemy w cenie 266 dolarów.

Xiaomi Mi Purifier C1

Nowy filtr ma identyczną stylistykę i wymiary z poprzednik modelem, jednak jego funkcjonalność została podniesiona. System filtracji nie jest już 4 poziomowy, lecz pięciopoziomowy, co podnosi poziom oczyszczania wody do butelkowanej wody oferowanej w sklepach.

Xiaomi Mi Purifier C1

Samo urządzenie jest też bardzo kompaktowe i łatwo zainstalować je w kuchni. Jego wydajność wynosi 1,3 litra/minutę, a dodatkowo posiada inteligentny zawór sterujący, który pokazuje w czasie rzeczywistym status pracy urządzenia.

Xiaomi Mi Purifier C1

Xiaomi Mi Purifier C1 możemy również sparować z firmową aplikacją mobilną i sprawdzać jego działanie za pomocą smartfona. Wówczas nie musimy pamiętać o konieczności wymiany filtra, gdyż aplikacja sama nam o tym przypomni, a dodatkowo umożliwi zamówienie nowego.

Źródło

You may also like...