Nowy model Qosimo od Toshiby

Mimo coraz mniejszego zainteresowania laptopami, wiele firm nadal kontynuuje ich sprzedaż, wprowadzając do sprzedaży kolejne modele.

Toshiba pokazała właśnie Qosimo X875, nowy model laptopa z popularnej rodziny sprzętu przeznaczonego dla wymagających użytkowników. Komputer został wyposażony w aż 17,3-calową matrycę z opcjonalną technologią 3D, a także, standardowo w dwie karty graficzne: jedną do normalnej pracy, oraz drugą do rozrywki i multimediów. Tym ostatnim zajmuje się wydajny GeForce GTX670M z 3 GB szybkiej pamięci GDDR5 VRAM.

Jeśli chodzi o procesor, to Toshiba nie idzie na żadne kompromisy i zainstalowała trzecią generację procesora Intel Core i7, któremu może towarzyszyć nawet 32 GB pamięci DDR3 RAM. Miejsca na pliki także nie zabraknie, ponieważ mamy 2 TB dysk twardy, lub 1 TB napęd hybrydowy (łączący w sobie cechy SSD i dysku magnetycznego).

Z pozostałych elementów wyposażenia wymienić można cztery głośniki firmy Harman Kardon, 4 porty USB (2×2.0 i 2×3.0), kamerę 3D, a także slot na kartę pamięci, złącze ethernetowe oraz HDMI. Wszystkie podzespoły umieszczono w aluminiowej obudowie.

Toshiba Qosimo X875 w sklepach pojawi się od 3 lutego, a jego cena będzie się zaczynać od 1,479,99 USD.

Źródło: Toshiba.com

You may also like...