Nowy rejestrator samochodowy Manta MM335 już w sprzedaży

Firma Manta S.A informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowej kamery Manta MM335. Jego kompaktowa budowa w połączeniu z niewielkimi rozmiarami sprawiają, że urządzenie prosto i szybko można zamontować na przedniej szybie samochodu, dzięki czemu możliwa jest ciągła rejestracja wydarzeń zachodzących na drodze. Powstałe w ten sposób materiały wideo są nieocenioną pomocą w przypadku wyjaśniania przyczyn kolizji, stłuczek i wypadków, co może oszczędzić kierowcom wielu nerwów.

Wbudowany duży wyświetlacz 2.7” pozwala na łatwy podgląd obrazu z kamery oraz nagranych materiałów. Złącze HDMI umożliwia podłączenie urządzenia do telewizora i obejrzenie zarejestrowanej trasy. Matryca Full HD z nocnym trybem pracy oraz czujnikiem światła umożliwia nagrywanie materiału w wysokiej jakości z zachowaniem wielu szczegółów jak np. tablice rejestracyjne w dowolnych warunkach pogodowych.

Z kolei wbudowany aparat pracujący w rozdzielczościach Full HD (1920×1080) 30fps lub HD (1280×720), pozwala na wykonywanie zdjęć o wysokiej jakości. Kąt obiektywu to aż 170 stopni, dzięki czemu w kadrze znajduje się prawie cały obszar przed maską samochodu.

Dodatkowo, rejestrator samochodowy Manta MM335 wyposażony jest w datownik, funkcje automatycznego włączania i wyłączania i detektor ruchu. Wbudowany odbiornik GPS umożliwia wzbogacenie zarejestrowanych filmów o dane geograficzne, dzięki czemu wiadomo dokładnie jaką trasą jechaliśmy. Kamera może być zasilana z wbudowanej baterii litowo-jonowej lub z gniazdka samochodowego 12V. Czytnik kart pamięci obsługuje nośniki do 32GB. Model MM335 o prostym designie zaspokoi oczekiwania kierowców zwracających uwagę na wygląd i detale w wykończeniach.

Sugerowana cena detaliczna (brutto): 399 PLN

Specyfikacja techniczna MM335

HDMI: 1
Wymiary (SxWxG): 87 x 46 x 35 mm
Gniazdo kart pamięci: MicroSD (Max 32 GB)
Gniazdo USB: Micro USB
Pojemność akumulatora: 240mAh
Typ kamery: Rejestrator samochodowy
Tryby rejestracji: filmy i zdjęcia
Wyświetlacz: 2,7” LCD
Dodatkowe funkcje: śledzenie trasy GPS
Rozdzielczości wideo: 1920×1080, 1280×720
Formaty nagrywania wideo: AVI
Formaty nagrywania zdjęć: JPG
Kąt widzenia: 170
Nośnik pamięci: karta MicroSD
Akcesoria w zestawie: Kabel USB

Źródło: Koolthings.com.pl

You may also like...