Nowy zwiastun gry The Surge

Już tylko jeden weekend dzieli nas od premiery The Surge, szalonej fabularnej gry akcji! Ukaże się ona 16 maja w wersjach na PlayStation 4, Xbox One i PC. CDP jest jej dystrybutorem.

Wciel się w postać Warrena i staw czoła rzeczywistości rodem z koszmaru podczas jego pierwszego dnia pracy w CREO – megakorporacji, którą po nagłej katastrofie ogarnia kompletny chaos. Jeśli chcesz już dziś przygotować się na brutalną walkę o przetrwanie w dystopijnym świecie, obejrzyj emocjonujący zwiastun premierowy.

W The Surge wartość nagrody wzrasta wraz z podejmowanym ryzykiem. Wyjątkowy system pozyskiwania przedmiotów z zabitych wrogów daje ci większą kontrolę nad rodzajem zdobywanego łupu. Podczas walki możesz celować w konkretną część ciała, uszkadzając ją kombinacjami pionowych i poziomych ciosów, by ostatecznie ją odciąć. Od tego, co odrąbiesz, zależy ostateczna nagroda. Rozpoczynając starcie, stajesz przed ważną decyzją: zaatakujesz nieosłoniętą część ciała, by szybciej zakończyć walkę, czy wdasz się w dłuższą, bardziej niebezpieczną potyczkę w zamian za szansę na zdobycie cennego wyposażenia?

Najlepsze łupy znajdziesz u najtrudniejszych do pokonania przeciwników. W przypadku szczególnie wymagających walk liczy się przede wszystkim szybkość i umiejętne przemieszczanie się wokół wroga. Korzystaj z podrasowanych dzięki egzoszkieletowi uników, bloków i skoków, by wywinąć się ciosom przeciwnika, jednocześnie dbając o to, by nie zabrakło ci wytrzymałości. Pilnuj, by w odpowiednim momencie znaleźć się w miejscu dogodnym do zaatakowania części ciała, którą chcesz odciąć, lub wykonać zręczny unik. Pamiętaj, że te same zasady mogą się obrócić przeciwko tobie: jeśli dasz się trafić w nieosłoniętą część ciała, szybciej polegniesz w walce. Naucz się wykorzystywać słabe strony wrogów i ukrywać swoje własne, a wkrótce zaczniesz zdobywać cenne trofea!

Przygotuj się na przyszłotygodniową premierę The Surge – już 16 maja gra ukaże się na systemy PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro, konsole Xbox One i komputery PC. Grę w promocyjnej cenie kupicie na tej stronie.

Najważniejsze cechy gry:

– Zupełnie nowy RPG twórców Lords of the Fallen, osadzony w dystopijnej przyszłości
– Futurystyczny świat pełen złowrogiej technologii
– Walka – jeszcze bardziej dynamiczna niż w konkurencyjnych produkcjach
– Unikalny i niezwykle rozwinięty system przebudowywania i ulepszania ekwipunku
– Gra z gatunku soulslike – w stylu hitowego Dark Souls, ale w klimacie science-fiction
– Ziemia umiera. Ci, którzy pozostali w przeludnionych miastach, muszą pracować, by przetrwać. Społeczeństwo się starzeje. Człowieka w pracy zastąpiły maszyny, więc wielu mieszkańców Ziemi musiało szukać zajęcia poza granicami miast. Uzbrojeni w zwiększające ich możliwość egzoszkielety wędrowali w poszukiwaniu szczęścia.

Świat w grze The Surge prezentuje ponurą wizję przyszłości, gdzie rozwój technologiczny, zmiany społeczne i odziaływanie na środowisko doprowadziły do dekadencji ludzkiej cywilizacji.

The Surge oferuje innowacyjny system walki oraz oryginalny system rozwoju postaci oparty o moduły ulepszeń, które zdobyć można jedynie w wyniku zaciętych starć z przeciwnikami. Media ochrzciły grę mianem “Dark Souls w świecie przyszłości” ze względu na zbliżony system walki i stopień wyzwania.

 Surge

Źródło: Informacja prasowa

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *