Nvidia pokazała 65-calowy monitor dla graczy

Obecna na targach CES 2018 firma Nvidia, zaprezentowała wiele nowości. Jedna z nich powinna szczególnie zadowolić graczy, gdyż jest nią 65-calowy monitor dla graczy z odświeżaniem 120 Hz i rozdzielczością 4K.

Każdy gracz doskonale wie, że im większy ekran, tym zabawa staje się przyjemniejsza. Producenci znają potrzeby takich klientów, więc serwują im coraz większe monitory, a najnowsze modele mają nawet 34-cale.

Znacznie dalej poszła Nvidia, którą znamy doskonale z produkcji wydajnych kart graficznych. W Las Vegas, znana firma zaprezentowała wyjątkowy monitor dla graczy. Ekran o przekątnej 65-cali wyświetla obraz w rozdzielczości 4K i obsługuje technologię G-Sync oraz HDR. Dodatkowym atutem jest częstotliwość odświeżania wynosząca aż 120 Hz, która znacznie podnosi płynność wyświetlanego obrazu.

Produkt posiada także na wyposażeniu system Android TV. To bardzo popularna platforma używana w sprzęcie RTV. Gdy więc nie będziemy go używać z naszym komputerem osobistym, może służyć jako standardowy telewizor 4K.

Nvidia nie podała ceny tego kolosa, choć pewne jest, że tanio nie będzie. Producent zamierza wprowadzić go do sprzedaży późnym latem i wtedy też poznamy jego cenę oraz dokładną specyfikację techniczną.

monitor dla graczy

Źródło: Nvidia.com

You may also like...