NVIDIA przygotowała prezent dla miłośników gier F2P

NVIDIA ogłosiła dzisiaj, że do każdej zakupionej karty graficznej GeForce GTX z serii 600 będzie dodawany pakiet o wartości do 460 zł, do wykorzystania w czołowych grach free-to-play.

Wszyscy obserwujemy prawdziwy rozkwit gier free-to-play na komputery PC. Najnowsze tytuły oferują wciągającą rozgrywkę i najwyższej klasy efekty graficzne. Coraz więcej hitów jest adaptowanych i tworzonych od podstaw dla tego modelu biznesowego. To naprawdę ogromny rynek z ponad 250 milionami graczy, którzy spędzają na zabawie ponad 14 miliardów godzin rocznie.

Według ankiety przeprowadzonej przez platformę Steam, komputery ponad 36 milionów użytkowników nie spełniają zalecanych specyfikacji stawianych przez współczesne gry, co oznacza, że ​​nie wykorzystują oni w pełni możliwości oferowanych przez ulubione tytuły.

Kontynuując świetnie przyjęte przez graczy akcje promocyjne (m.in. gry Borderlands 2 oraz Assassin’s Creed III dołączane do kart graficznych GeForce), NVIDIA przedstawia najnowszą ofertę związaną właśnie z grami free-to-play. Każdy kto nabędzie nową kartę GeForce GTX z serii 600 (od GTX 650 w górę), otrzyma pakiety o wartości do 460 zł, do wykorzystania w następujących tytułach:

– World of Tanks – jedna z najbardziej popularnych gier w ostatnich kilkunastu miesięcach i prawdziwy fenomen kulturowy, wymagająca średniej klasy karty graficznej do uruchomienia rozgrywki w trybie 1080p.

– PlanetSide 2 – jeden z najwyżej ocenianych tytułów w serwisie Metacritic w 2012 roku. Gra ma duże wymagania (podobne do tych stawianych przez Crysis 3 czy Far Cry 3) i potrzebuje mocnej karty graficznej.

– Hawken – napędzana przez silnik PhysX gra również wymaga wysokiej klasy karty graficznej, aby w pełni cieszyć się wspaniałymi efektami graficznymi w rozdzielczości 1080p.

Oferta obowiązuje od dzisiaj i dotyczy kart GeForce GTX od wszystkich autoryzowanych partnerów NVIDIA.

Źródło: Tabasco.pl

You may also like...