Obudowa do iPhona z kontrolerem do gier

Zwykle posiadacze smartfonów, chcąc pobawić się grami mobilnymi, kupują dodatkowe kontrolery. Jednak lepszym rozwiązaniem może być WynCASE.

WynCASE to obudowa do iPhone’a, która oprócz ochrony naszego telefonu, posiada dodatkowo cechy kontrolera do gier. Krótko mówiąc, została wyposażona w kilka przycisków, które ułatwiają nam zabawę.Zasada działania technologii jest jednak nieco inna, niż można się spodziewać. Obudowa nie jest podłączana w żaden sposób do iPhona i nie jest typowym kontrolerem. Nie posiada żadnego zasilania i korzysta z technologii BridgeTOUCH, działając bardziej jak nakładka na ekran. Owa technologia pozwala przyciskom transmitować pole elektryczne, które zwykle pojawia się gdy dotykamy palcami ekranu smartfon.

WynCASE jest jednym z projektów Kickstartera, a jej pomysłodawca liczy na zebranie 80 tysięcy dolarów. Szanse są raczej małe, bo obecnie posiada mniej niż 20 tysięcy, a do końca zbiórki pozostał nieco ponad tydzień.

Zaletą obudowy stworzonej do współpracy z iPhonem 4 i 4S, a także iPodem Touch 4 i 5 generacji, może być cena. Obudowę można kupić za 30 dolarów. Prawdziwe kontrolery do gier są droższe, aczkolwiek bardziej funkcjonalne. Zwykłe nakładki na ekran, działające podobnie jak WynCASE, oferuje m.in. firma SteelSeries.

Źródło: Kickstarter.com

You may also like...