Obudowa do PC dla fanów kultowego Voltrona

Jeden z fanów Voltrona przerobił swego peceta, by nawiązywał do tego popularnego bohatera anime. Projekt nazywa się Voltron Castle of Lions i wygląda bardzo oryginalnie.

Voltron to jeden z bardziej znanych bohaterów japońskiej popkultury, który doczekał się niezliczonych mang oraz anime. Jeśli należysz do grupy jego fanów, to z pewnością spodoba Ci się dzieło jednego z modderów, który stworzył oryginalną modyfikację swego peceta.

Voltron Castle of Lions

Projekt nazywa się Voltron Castle of Lions i nawiązuje swym wyglądem do alteańskiego okrętu bojowego będącego domem Księżniczki Allury oraz jej Paladynów. Obudowa przypomina więc z wyglądu średniowieczny zamek i posiada otwierane boczne panele, dające dostęp do podzespołów.

Voltron Castle of Lions

Wewnątrz od razu rzucają się nam w oczy cztery dyski M.2 SSD. Nośniki pochodzące od firmy WD są w kolorze niebieskim, zielonym, żółtym i czerwonym. Zauważymy tam również kartę graficzną Yeston RX550 oraz dwa moduły pamięci RAM Corsair Dominator 8 GB.

Voltron Castle of Lions

Modder specjalnie je wybrał, ponieważ podświetleniem nawiązują do kolorów Voltrona. Całość zamontowano natomiast na płycie głównej Gigabyte H370N.

Voltron Castle of Lions

Komputer rzecz jasna wyposażono dodatkowo w odpowiednie podświetlenie, które dodatkowo podkreśla jego niezwykłość. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat tejże modyfikacji, to zapraszam na stronę projektu.

Jest to projekt stworzony tylko w jednym egzemplarzu, więc nie da się go kupić.

Źródło

You may also like...