Obudowy do PC od Rosewill

Na rynku producentów obudów do pecetów, panuje spora konkurencja, a każdy z nich proponuje nam towar z najwyższej półki? Wybór bywa więc naprawdę trudny.

Jeżeli potrzebujemy obudowy średniej wielkości, przyjrzenie się ofercie firmy Rosewill, może być dobrym pomysłem. Ten znany wytwórca komponentów oraz akcesoriów do naszych komputerów, przygotował nową obudowę z linii Armor Evolution. Jest to następca wyjątkowo popularnego modelu Armor, zaprojektowanego tak, by zapewnić maksymalną pojemność oraz wydajne chłodzenie.W Armor Evolution zmieszczą się płyty główne standardu Micro ATX, ATX oraz E-ATX, a także aż siedem napędów 3,5″, trzy napędy 5,25″, zaś aż siedem slotów rozszerzeń sprawi, że możemy zainstalować na płycie (jeśli rzecz jasna na to pozwoli), aż siedem różnych kart. Te ostatnie mogą być maksymalnej długości 36 cm, zaś chłodzenie procesora może mieć wysokość 17 cm, czyli da się zainstalować nawet największe wiatraki. Oczywiście montaż wszystkich podzespołów komputera odbywa się bez żadnych narzędzi.

Obudowa oferuje spore możliwości w zakresie chłodzenia podzespołów. Producent zainstalował w niej dwa podświetlane na czerwono, 120 mm wentylatory z przodu, jeden 120 mm na górze, jeden 120 mm z tyłu, oraz cichy 230 mm na bocznym panelu. Cały ten zestaw zapewni nam w obudowie temperaturę idealną do optymalnej pracy podzespołów.

Oczywiście na tym się chłodzenie nie kończy. Użytkownik dodatkowo może sobie zainstalować dwa wentylatory 120 mm, tuż za kołyską na dyski twarde, jeden 120 mm u dołu obudowy oraz kolejny w tym samym rozmiarze, na górze. Można też zdemontować 230 mm, zastępując go czterema wiatrakami 120 mm. Nie zapomniano także o filtrach przeciwkurzowych.

Albo też zdecydować się na chłodzenie wodne, producent też to przewidział i zainstalował trzy otwory dla rurek. Dodatkowo umieścił aż osiem zapinek, pozwalających utrzymać porządek z przewodami. Zadbał też o wygodne umieszczenie portów USB 3.0, znajdujących się na szczycie obudowy, tuż przy jej przedniej ściance. Są więc łatwo dostępne.

Armor Evolution to solidnie wykonana, dobrze zaprojektowana i przystępna cenowo obudowa, która będzie nam dobrze służyć przez lata.

Źródło: Rosewill.com

You may also like...