Nowe funkcje w mobilnej wersji pakietu Office

Microsoft udostępnił lipcową aktualizację mobilnej wersji pakietu Office, wprowadzającą kilka nowych funkcji. Większość przeznaczona jest dla Androida, ale jest też parę dla iOS.

Użytkownicy smartfonów korzystający z pakietu Microsoft Office, ucieszą się z kolejnych zmian, które producent wprowadził do tego popularnego oprogramowania biurowego. Firma udostępniła bowiem lipcową aktualizację, która oferuje parę zupełnie nowych funkcji do wersji na Androida oraz iOS.

Zmiany dotyczą m.in., Worda, który umożliwia teraz zobaczenie liczby słów w dokumencie, nawet podczas scrollowania strony w górę lub w dół. Wprowadzono też nową funkcję do Outlooka, umożliwiającą kasowanie kontaktów bezpośrednio z poziomu aplikacji. To jeszcze nie wszystkie zmiany w tym kliencie poczty, gdyż dodatkowo wersja pod Androida została wzbogacona w tryb “Nie przeszkadzać”. Po jej włączeniu na ekranie telefonu nie będą pojawiać się powiadomienia o nowej poczcie. Użytkownicy Androida mogą też skorzystać z nowych funkcji PowerPointa.

W przypadku systemu iOS, zmiany umożliwiają m.in., synchronizację roboczych wersji poczty. Dzięki temu użytkownik może rozpocząć pisanie wiadomości na smartfonie, a zakończyć ją i wysłać na komputerze lub odwrotnie.

Office

Źródło: Neowin.net

You may also like...