Oficjalny zwiastun Rage 2 zaprezentowany

Bethesda zaprezentowała zwiastun nadchodzącej gry Rage 2. Kontynuacja hitu sprzed kilku lat nie ma jeszcze ustalonej daty premiery, ale z pewnością poznamy ją podczas zbliżających się targów E3.

W 2011 roku id Software stworzyło bardzo dynamiczną strzelankę Rage, która szybko zdobyła grono wiernych fanów. Tytuł podbił serca graczy nie tylko szeroką gamą oferowanego uzbrojenia, ale też dużym poziomem brutalności oraz niezwykłym dynamizmem rozgrywki. Od premiery minęło już sporo czasu, więc czas na kontynuację.

Bethesda właśnie zaprezentowała oficjalny zwiastun Rage 2, prezentujący jak wygląda gameplay nowego shootera. Pracują nad nim programiści z Avalanche Studios oraz id Software, co może sugerować rozgrywkę z podobną dawką szaleństwa, którą tak lubią fani pierwszej części. Jej akcja będzie rozgrywać się w dalekiej przyszłości, w roku 2185. Ludzkość została zdziesiątkowana przez upadek asteroidu, a światem rządzą krwawe gangi oraz tyrani. Wcielamy się w Walkera, ostatniego Rangera, którego dom został zniszczony przez jeden z takich gangów, a on sam zostawiony na śmieć. Naszym zadaniem będzie przywrócić porządek, a zrobimy to przy pomocy szerokiej gamy potężnego uzbrojenia.

To na razie wszystkie szczegóły na temat nowej produkcji, ale wkrótce poznamy ich więcej. Tytuł z pewnością zostanie zaprezentowany podczas targów E3, które za parę dni odbędą się w Los Angeles.

Rage 2

Źródło: YouTube.com

You may also like...