Olimpijski Galaxy S7 edge Olympic Games Edition już w przedsprzedaży

Samsung, będący jednym ze sponsorów zbliżającej się Olimpiady w Rio de Janeiro postanowił wykorzystać ten fakt dla zwiększenia sprzedaży swych najnowszych smartfonów i przygotował model Galaxy S7 edge Olympic Games Edition.

Nowy smartfon został przygotowany specjalnie z okazji igrzysk olimpijskich i do sprzedaży trafi już 18 lipca, natomiast na rynku niemieckim można go zamówić w przedsprzedaży za 879 euro.Galaxy S7 edge Olympic Games Edition pod względem technicznym nie różni się niczym od standardowej wersji tego popularnego smartfona, a więc nadal otrzymujemy 5,5″ ekran Super AMOLED o rozdzielczości Quad HD, procesor Exynos 8890, 4 GB RAM, 12 Mpix kamerę tylną oraz baterię 3600 mAh.

Zmiany widać natomiast w wyglądzie zewnętrznym, gdyż smartfon został ozdobiony niebieskim logiem olimpijskim umieszczonym na tylnym panelu oraz obwódkami w tym samym kolorze otaczającymi obiektyw kamery oraz pulstometr. Z przodu natomiast pojawiły się złote akcenty w przycisku Home oraz głośniku. Przyciski regulacji głośności są zielone, zaś włącznik jest czerwony, a całość nawiązuje kolorystyką do logotypu tegorocznych igrzysk. W pamięci smartfona znajdziemy natomiast tematy i tapety nawiązujące do olimpiady.

Prawie 4 tysiące złotych za Galaxy S7 edge Olympic Games Edition to cena z kosmosu, ale można go potraktować jako pamiątkę z igrzysk. Szczególnie, że produkt jest limitowany.

Źródło: Gsmarena.comYou may also like...