OnePlus 2 dostępny w niższej cenie

Jeśli chcecie kupić smartfon o niezłej specyfikacji technicznej, a nie zamierzacie wiele wydać, to mam dobrą wiadomość. Firma OnePlus obniża już na stałe cenę swego flagowego modelu OnePlus 2, którego można kupić już za 345 euro.

OnePlus raz na jakiś czas zachęcało klientów do zakupu swych produktów, stosując jednorazowe obniżki ich cen. Coraz mocniejsza konkurencja z Chin wymusiła jednak na producencie obniżenie ich na stałe, przynajmniej w przypadku flagowego modelu OnePlus 2.

Wspomniany smartfon kosztuje obecnie na europejskim rynku 345 euro, natomiast w brytyjskich sklepach można go dostać za 249 funtów. Jeśli ktoś kupił ten model kilka dni wcześniej, to nie musi się denerwować, gdyż otrzyma zwrot różnicy o ile zakup nie był dokonany wcześniej niż 15 dni temu.


Za 345 euro otrzymujemy urządzenie z 5,5″ ekranem Full HD, niezłym procesorem Snapdragon 810, 4 GB pamięci RAM, 64 GB pamięci flash, 13 Mpix aparatem głównym, czytnikiem linii papilarnych oraz baterią o pojemności 3300 mAh.

Zobacz najtańsze smartfony

Pewną wadą może być jednak brak możliwości samodzielnej wymiany baterii, brak czytnika kart microSD oraz brak układu NFC, więc użyteczność tego modelu nie jest tak wysoka jak innych smartfonów.

Źródło: Forums.oneplus.net

You may also like...