Pierwsze zdjęcia ujawniają stylistykę OnePlus 7T Pro

Witryna Slashleaks pokazała pierwsze zdjęcie prototypu modelu OnePlus 7T Pro. Jego premiery możemy oczekiwać prawdopodobnie w październiku bieżącego roku.

Strategia biznesowa chińskiej firmy OnePlus, zakłada wprowadzenie w tym jednym roku dwóch wersji tego samego modelu. Najpierw firma oferuje standardowy model, a kilka miesięcy później jego wersję oznaczoną literką T, wyposażoną w lepszy procesor oraz nowe funkcje.

W tym roku firma wprowadziła jednak do sprzedaży od razu dwa modele, mianowicie OnePlus 7 oraz 7 Pro. Oba różnią się od siebie wyświetlaczem, ilością tylnych aparatów oraz wysuwaną przednią kamerą. Nie oznacza to jednak zmiany dotychczasowej strategii, więc możemy się spodziewać nowszych ich wersji oznaczonych literką T. Dzięki witrynie Slashleaks mamy okazję zobaczyć, jak będzie wyglądał mocniejszy z nowych telefonów, czyli OnePlus 7T Pro.

Wyświetlacz OnePlus 7T Pro jest podobny do poprzednika

Witryna pokazała zdjęce jednego z prototypów, na którym widzimy urządzenie nieszczególnie różniące się wyglądem od poprzednika. Nadal posiada ekran o zakrzywionych krawędziach, w którym nie znajdziemy żadnego notcha ani wycięcia pod kamerę. Niestety telefon znajduje się w ochronnej obudowie, więc trudno cokolwiek powiedzieć na temat szerokości ramek otaczających wyświetlacz.

To czego zdjęcia nie pokazują, to tylna potrójna kamera obecnej w aktualnym modelu. Producent zapewne pozostawi ich dotychczasową konfigurację, ale powinniśmy oczekiwać zmian poprawiających jakość zdjęć. Być może to samo będzie dotyczyło przedniej kamery wysuwanej z obudowy.

Niewykluczone, że smartfon dostanie też nowy procesor Snapdragon 855 Plus, a także 12 GB RAM oraz 512 GB pamięci flash. Pozwoli to producentowi rywalizować z nadchodzącym Galaxy Note 10. Możemy ponadto oczekiwać lepszej baterii, a funkcjonalność sprzętowi powinien zapewnić Android Q.

W sferze spekulacji pozostaje na razie także cena i data premiery nowego smartfonów. Według nieoficjalnych przecieków, OnePlus 7T Pro będzie zaprezentowany 29 października, a już od 1 listopada trafi na sklepowe półki. Cena oczywiście będzie też nieco wyższa, więc standardowy wariant na europejskim rynku powinien kosztować około 579 euro.

Pamiętajmy jednak, że to wszystko są tylko spekulacje. Być może firma zdecyduje się ujawnić więcej szczegółów na temat smartfona już podczas wrześniowych targów IFA 2019.

OnePlus 7T Pro

Źródło: Slashleaks.com

You may also like...