20 godzin słuchania muzyki w nowych słuchawkach OnePlus

W przyszłym tygodniu odbędzie się premiera nowych słuchawek OnePlus Bullets Wireless Z. Już teraz wiemy jednak, że zapewnią nam do 20 godzin pracy na jednym ładowaniu.

Najważniejszą kwestią podczas kupowania słuchawek bezprzewodowych, jest czas ich pracy. Nie chcemy bowiem sprzętu, którego należy ładować praktycznie co chwilę i który może nagle wyczerpać się podczas biegania lub jazdy na rowerze. Szukamy więc modeli posiadających bardzo pojemne baterie i takie też będą najnowsze słuchawki firmy OnePlus.

Chiński producent zaplanował na przyszły wtorek event, na którym zamierza pokazać nowe produkty. Jednym z nich będą bezprzewodowe słuchawki OnePlus Bullets Wireless Z. Do sieci wyciekły właśnie ich szczegóły techniczne, dotyczące m.in., czasu pracy. Z informacji wynika, że w pełni naładowane słuchawki zapewnią do 20 godzin nieprzerwanego słuchania muzyki. Natomiast dzięki systemowi szybkiego ładowania Warp Charge, podpięcie ich do ładowarki na 10 minut, zapewni energię na kolejne 10 godzin działania. To niewątpliwie spory postęp, gdyż poprzedni model oferował jedynie 14 godzin pracy.

Ich przyszli nabywcy na pewno docenią też wysiłki konstruktorów dotyczące minimalizacji opóźnienia połączenia Bluetooth. Według doniesień udało im się zmniejszyć je do 110 ms, tymczasem AirPods Pro mają opóźnienie wynoszące 144 ms. Na ten moment nie wiemy jaki kodek producent zastosuje, ale możliwe że będzie to popularny aptX opracowany przez Qualcomma.

OnePlus Bullets Wireless Z

Słuchawki są też zgodne z normą IP55, oznaczającą odporność na pył i wodę. Nie jest to najwyższy jej poziom, ale oznacza, że pot lub lekki deszcz w żaden sposób im nie zaszkodzi.

Słuchawki będą do nabycia w czterech wersjach kolorystycznych: czarna, zielona, biała oraz niebieska. Ich ceny na razie nie podano, ale można założyć że powinna być zbliżona do poprzedniej generacji kosztującej 100 dolarów.

Źródło

You may also like...