OnePlus One zapalił się podczas ładowania

Mieszkaniec Indii Deepak Gosain doświadczył na własnej skórze zagrożenia, jakie stanowią smartfony. Jego OnePlus One stanął w płomieniach podczas ładowania baterii. Co gorsza miało to miejsce podczas jego snu.

Nie ma już chyba producenta, którego smartfon nie zapalił się lub nie wybuchł podczas ładowania baterii. Problem ten dotknął nawet świeżo wprowadzonego do sprzedaży Galaxy Note 7, który niespodziewanie wybuchł.Podobne zdarzenie przytrafiło się dla Deepaka Gosaina, mieszkańca Indii, który zamieścił na Twitterze zdjęcia tego co zostało z jego OnePlus One. Mężczyzna jak zwykle, przed snem połączył smartfona do ładowania. Jednak gdy przypadkiem obudził się w środku nocy zauważył, jak jego sprzęt się pali.

Poszkodowany zapewnia, że nigdy nie używał żadnych niefirmowych ładowarek, a jedynie tę dostarczoną przez producenta. Sugeruje to jakąś wadę fabryczną sprzętu i może oznaczać, że incydenty będą się powtarzać.

Producent wprawdzie zaoferował wymianę smartfona na nowy, ale Gosain woli dostać pieniądze, ponieważ utracił już zaufanie do tego modelu i boi się, że sprzęt znowu się zapali.

Źródło: Twitter.comYou may also like...