Oppo Find 2 najcieńszym smartfonem z Androidem?

Apple od lat dąży do tego, by iPhone był cienki jak to tylko możliwe. Jednak kalifornijski koncern powinien pobierać nauki w Chinach, bowiem dopiero tam potrafią robić cienkie słuchawki.

Przez kilka ostatnich dni w sieci pojawiały się zdjęcia przedstawiające tajemniczy smartfon Oppo R809T, na których widać było sprzęt o grubości zaledwie 6,13 mm. Wiele wskazuje na to, że może to być Oppo Find 2, który może stać się najcieńszym smartfonem z Androidem.

Ruch ten w wydaniu chińskiego producenta może być odrobinę niezrozumiały, a do dlatego, że na rynku pojawił się już Oppo Find 5, jeden z najładniejszych stylistycznie smartfonów, a Oppo Find 2 będzie od niego nie tylko tańszy, ale i cieńszy, a więc oba urządzenia mogą ze sobą rywalizować o konsumenta.

Z przecieków dotyczących specyfikacji urządzenia wynika, że Oppo Find 2 otrzyma 4,5-calowy ekran 720p, doskonale znany 4-rdzeniowy procesor MT6589, 1 GB RAM oraz 16 GB ROM. Cenowo nie będzie jednak przystępny, jak większość chińskich smartfonów, ponieważ trzeba będzie za niego zapłacić 404 USD.

Źródło: Gizmag.com

You may also like...