Pebble Watch trafił do sprzedaży

Producenci Pebble Watch, którzy za pośrednictwem Kickstartera zebrali pieniądze na swój projekt oświadczyli, że najnowszy zegarek z e-papierem, właśnie trafił do sprzedaży.

Na razie chętni do zakupu tego Pebble Watch, będą musieli uzbroić się w cierpliwość, ponieważ moce produkcyjne są ograniczone do około 800-1000 egzemplarzy dziennie i skupiają się przede wszystkim na czarnej wersji, bowiem ta jest najpopularniejsza. Jeśli wiec chcecie kupić jakąś inną, trzeba będzie trochę poczekać. Szczególnie, że najpierw realizowane są zamówienia konsumentów z USA.

Problem mogą mieć także właściciele iPhone’ów, ponieważ Peeble wciąż próbuje uzyskać zatwierdzenie aplikacji pod system iOS, więc póki co funkcjonalność zegarka na iPhonie jest nieco ograniczona. Wyświetla jedynie powiadomienia oraz pozwala kontrolować odtwarzanie muzyki. W przypadku Androida jest znacznie lepiej, bo w dniu dzisiejszym aplikacja trafiła do Google Store i zapewnia pełniejszą obsługę sprzętu.

Producenci Pebble Watch zapewniają, że aktualizacje będą udostępniane co każde 2-3 tygodnie i wkrótce powinny być dostępne wszystkie obiecane funkcje.

Źródło: Slashgear.com

You may also like...