Pecetowe gry w naszym smartfonie dzięki LiquidSky

LiquidSky pokazało nową aplikację dla fanów elektronicznej rozrywki. Jej produkt pozwala bawić się pecetowymi grami na smartfonie z Androidem. Dzięki chmurze zabierzemy ze sobą nasze ulubione tytuły dosłownie wszędzie.

Choć na smartfony zaczynają ukazywać się gry znane z pecetów, to bardzo często są to okrojone wersje dalekie od swych oryginałów. Dzięki firmie LiquidSky możemy jednak zagrać na komórkach w dokładnie te same produkcje, którymi bawimy się na domowym komputerze.

LiquidSky zaprezentowało właśnie zupełnie nową aplikację mobilną na Androida, wykorzystującą internetową chmurę. Posiadacz smartfona, może więc zabrać ze sobą ulubione gry pecetowe wszędzie tam, gdzie zamierza się udać. I bawić się nimi poza domem, np. na letnich koloniach lub biwaku.

Każdy użytkownik aplikacji, po opłaceniu subskrypcji dostanie wirtualną maszynę z Windowsem. Może na niej zainstalować grę z niemal dowolnego źródła lub kanału dystrybucji, takiego jak Steam, GOG oraz wielu innych. Wystarczy smartfon lub tablet z Androidem 6.0 Marshmallow lub nowszym i już możemy bawić się grami, takimi jak Overwatch.

Warto jednak postarać się o dedykowany kontroler, który zastąpi klawiaturę oraz myszkę. Na przykład taki jak Satechi Wireless Gamepad.

Aplikacja LiquidSky dostępna jest na razie w wersji beta i znajdziecie ją w Google Play Store. Aby z niej korzystać należy jednak opłacić subskrypcję w wysokości 19,99 dolarów miesięcznie. Na razie można jej używać w USA, Kanadzie oraz kilku europejskich krajach.

LiquidSky

Źródło: Liquidsky.tv

You may also like...