Philips 346P1CRH: funkcjonalny monitor do pracy i multimediów

Na polski rynek trafił najnowszy monitor Philips 346P1CRH. Sprzęt z 34″ matrycą o rozdzielczości UWQHD, dostępny jest w cenie 2544,23 zł.

Firma MMD wprowadziła do sprzedaży nowy monitor opracowany z myślą o pracy oraz zabawie. Produkt dysponuje 34-calowym zakrzywionym panelem w technologii VA o rozdzielczości 3440 x 1440 pikseli i proporcjach 21:9. Ekran otaczają bardzo wąskie ramki, nadające mu nowoczesnego wyglądu, natomiast wyposażenie sprawia, że sprzęt jest niezwykle funkcjonalny.

Ekran ma nie tylko szerokie kąty widzenia (178/178), ale również dużą jasność oraz głęboki kontrast i nasycone kolory. Charakteryzuje się też częstotliwością odświeżania na poziomie 100 Hz, dzięki czemu uruchamiane gry będą działały zdecydowanie płynniej.

Ciekawym elementem wyposażenia jest stacja dokująca ze złączem USB-C, umożliwiająca wygodne podłączenie laptopa do dużego ekranu. Jeśli więc potrzebujemy do pracy większego wyświetlacza, aby pomieścić wszystkie okna niezbędne do pracy, nie jest to już problemem. Złącze pozwala przesłać nie tylko obraz, dźwięk oraz dane, ale ma też inną funkcję. Może bowiem ładować baterię naszego laptopa.

Dodatkowym plusem jest KVM, która pozwala łatwo przełączać się między dwoma komputerami. W ten sposób możemy oba komputery obsługiwać za pomocą jednego monitora oraz tych samych akcesoriów. Wyświetlanie obrazu z dwóch urządzeń jednocześnie ułatwia Technologia MultiView.

Kolejnym autem sprzętu jest wbudowana kamera Windows Hello z funkcją rozpoznawania twarzy, która ułatwia logowanie do komputera. Równocześnie chroni nasze pliki przed niepowołanym dostępem. Kamera jest także chowana, co z pewnością ucieszy osoby dbające o prywatność, które obawiają się, że hakerzy mogą przejąć nad nią kontrolę.

Monitor Philips 346P1CRH jest już dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie 2544,23 zł.

Philips 346P1CRH

Źródło

You may also like...