Nowy monitor Philipsa zajmie nam całe biurko

Philips zaprezentował nowy monitor w formacie 32:10. Philips 439P9H ma ekran o przekątnej aż 43″ i rozdzielczości 3840 x 1200 pikseli, a kosztuje 4209 zł.

Czasy, gdy dostępne na rynku monitory komputerowe różniły się jedynie przekątną i rozdzielczością, dawno już minęły. Obecnie mamy znacznie szerszy wybór tego typu sprzętu, mogąc lepiej dostosować go do naszych potrzeb. Mamy do wyboru nie tylko różne matryce w zakrzywionej oraz płaskiej wersji, ale też różne proporcje samych wyświetlaczy. Ostatnio popularność zyskują monitory o dużej szerokości ekranu, które świetnie nadają się dla osób używających dotąd kilku monitorów. Większa powierzchnia robocza doskonale spisuje się podczas pracy w środowiskach graficznych, ale też przydaje się podczas grania.

Philips 439P9H to sprzęt do pracy i zabawy

Jeśli lubicie taki sprzęt, to zainteresuje Was z pewnością najnowszy Philips 439P9H, który jeszcze w tym miesiącu trafi na polski rynek. To 43-calowy monitor w formacie 32:10 oraz rozdzielczości 3840 x 1200 pikseli. Dzięki odświeżaniu 100 Hz, idealnie nadaje się także do rozrywki.

Zastosowana w nim technologia MultiView pozwala na podłączenie dwóch urządzeń oraz jednoczesne wyświetlanie obrazu z każdego z nich. Sprzęt docenią więc różnego rodzaju graficy i projektanci. Dodatkowym atutem jest wbudowany przełącznik KVM MultiClient, który umożliwia korzystanie z dwóch stacji roboczych przy użyciu jednego zestawu klawiatury i myszy.

Monitor dysponuje ponadto stacją dokującą z portem USB-C, do której podłączymy np., mysz oraz klawiaturę. Możemy też wykorzystać go do ładowania baterii naszych urządzeń przenośnych oraz równoczesnego przesyłu danych. Produkt oczywiście nie może się obejść bez webcama, który jest wysuwany z obudowy. Kamera nie tylko służy do wideorozmów, ale też pełni funkcję autoryzacji. Dzięki Windows Hello zalogujemy się do komputera naszą twarzą.

Jako, że jest to monitor zaprojektowany do wielogodzinnej pracy, jego producent zadbał o ochronę oczu. Zastosowana tu technologia LowBlue ogranicza ilość niebieskiego światła. Natomiast tryb Flicker-Free redukuje migotanie i koryguje jasność.

Philips 439P9H pojawi się w sprzedaży w listopadzie w sugerowanej cenie detalicznej 4209 zł.

Philips 439P9H

Źródło

You may also like...