Pi Smartwatch jednym z najtańszych zegarków na rynku

Smartwatche zazwyczaj nie należą do urządzeń tanich i na przyzwoity model trzeba przygotować co najmniej kilkaset złotych. Można jednak znaleźć sprzęt taki jak Pi Smartwatch, który będzie nas kosztował znacznie poniżej 200 złotych.

Pi Smartwatch jest obecnie dostępny w przedsprzedaży na stronie Banggood.com (Banggood.com) i pierwsze 200 egzemplarzy oferowane jest w cenie 39,99 dolarów. Jego normalna cena wyniesie 49,99 dolarów, co i tak jest bardzo niską kwotą jak za smartwatcha.Produkt ma 1,3″ okrągły wyświetlacz OGS o rozdzielczości 240 x 240 pikseli, na którym prezentowane mogą być różne rodzaje tarczek przygotowanych przez producenta. Jego sercem jest natomiast procesor MediaTek MT6261A, połączony z 64 MB RAM oraz 32 GB pamięcią użytkową.

Producent zadbał o wysoką funkcjonalność swego sprzętu, wyposażając go m.in. w pulsometr, krokomierz oraz monitor snu, które przydadzą się użytkownikom dbającym o swe zdrowie.

Zegarek łączy się ze smartfonem na Androidzie za pomocą technologii Bluetooth 3.0 i prezentuje na ekranie powiadomienia oraz alarmy. Pozwala ponadto zarządzać kontaktami w telefonie oraz kalendarzem, natomiast jego bateria 250 mAh jest w stanie zasilać go przez 10 godzin lub 120 godzin w trybie czuwania.

Zobacz najtańsze smartwatche

Pi Smartwatch nie ma może tylu funkcji co Samsung Gear S2, ale jest od niego zdecydowanie tańszy.

Źródło: Gizmochina.comYou may also like...