Pierwsza kamera monitoringu Realme zadebiutuje 7 października

Już 7 października oficjalnie zadebiutuje Realme Smart Cam 360°. To inteligentna kamera monitoringu, która rejestruje obraz w promieniu 360 stopni.

Realme to kolejny producent smartfonów, który wkracza na rynek systemów monitoringu dla domu. Firma właśnie potwierdziła, że w najbliższą środę odbędzie się oficjalna premiera jej najnowszego produktu o nazwie Realme Smart Cam 360°. Jest to inteligentna kamera monitoringu, wyposażona w nowoczesne rozwiązania.

Wygląd nowego sprzętu możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu. Z tego co wiemy, to produkt będzie miał białą poliwęglanową obudowę, w której znajduje się obiektyw kamery. Całość umieszczono na obrotowej bazie, dzięki czemu zgodnie z nazwą, produkt ma aż 360 stopniowy kąt widzenia. Innymi słowy, jedna kamera może obserwować całe pomieszczenie, co znacznie obniża koszt monitoringu.

Na razie szczegóły techniczne sprzętu pozostają tajemnicą. Można jednak oczekiwać standardowych funkcji dla tego typu urządzeń, mianowicie detekcji ruchu, noktowizji, a także dodatkowej przestrzeni na nagrania. Cena także nie jest jeszcze znana, ale raczej nie powinna być duża.

Realme rywalizuje bowiem z Xiaomi, więc z pewnością zadba o to, by jego produkt był tańszy od konkurencyjnej kamery Mi Home Security Camera 360°. Ta kosztuje bowiem w przeliczeniu 40 dolarów.

Realme Smart Cam 360

Źródło

You may also like...