Pierwsze zdjęcia przedniego panelu Galaxy S7?

W sieci pojawiły się kolejne materiały związane z Samsungiem Galaxy S7, najnowszym smartfonem południowokoreańskiego giganta. Tym razem przedstawiają przedni panel urządzenia chroniący dotykowy wyświetlacz.

W ostatnich dniach mieliśmy okazję zapoznać się z wieloma informacjami dotyczącymi Samsunga Galaxy S7, który zostanie zaprezentowany już w drugiej połowie lutego, podczas konferencji Mobile World Congress, która odbędzie się w Barcelonie. Poznaliśmy m.in. wymiary jego obudowy, która może zostać wykonana z magnezu, a także dowiedzieliśmy się, że może zostać wyposażony w skaner tęczówki.

Zobacz najtańsze smartfony

Teraz na jednej z chińskich stron pojawiły się zdjęcia przedstawiające rzekomo przedni panel Galaxy S7. Oczywiście należy pamiętać, że w przypadku nowych produktów w sieci pojawia się wiele fałszywych informacji, więc do najnowszych doniesień należy podchodzić z rezerwą. Tym bardziej że, ich wiarygodność nie została jeszcze potwierdzona. Zakładając jednak, że zdjęcia są prawdziwe, może to oznaczać, że ekran w Galaxy S7 będzie rozciągał się przez całą szerokość urządzenia, zaś przycisk Home, w którym znajduje się czytnik linii papilarnych, stanie się nieco szerszy i węższy. Inne są także pozycje obiektywu aparatu oraz sensorów.

Zdjęcie różni się wprawdzie od wcześniejszych szkiców, lecz należy pamiętać, że Samsung planuje ponoć co najmniej trzy warianty smartfona, więc nie musi to być Galaxy S7, ale któraś z pozostałych wersji.

Źródło: Twitter.com

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *