Nabywcy Pixel 3 nie muszą martwić się archiwizacją zdjęć

Google potwierdziło, że nabywcy Pixel 3 nie muszą przejmować się miejscem w chmurze do archiwizacji zdjęć. Google Photos będzie dla nich dostępne do 2022 roku.

Przechowywanie zdjęć w internetowej chmurze jest bardzo wygodne, a zaletą jest możliwość synchronizacji fotografii pomiędzy różnymi urządzeniami. Problemem może być jednak ilość dostępnej przestrzeni, gdyż zdjęcia w wysokiej rozdzielczości sporo ważą. Natomiast dyski internetowe nie dają za darmo zbyt wiele miejsca.

Tym nie muszą jednak przejmować się wszyscy nabywcy zaprezentowanego w tym tygodniu smartfona Google Pixel 3. Producent właśnie potwierdzić, że posiadacze tego modelu dostaną nieograniczoną przestrzeń na zdjęcia w usłudze Google Photos. Co więcej, będzie to przestrzeń dla fotografii w pełnej rozdzielczości, a także nagrywanych przez użytkownika filmów.

Oczywiście jest mały haczyk, gdyż nieograniczona przestrzeń nie będzie dostępna na stałe. Użytkownicy mogą z niej korzystać jedynie do 31 stycznia 2022 roku. Dodam, że w przypadku modelu Pixel 2, ten okres skończy się 2020 roku, jednak pierwszy model ma już ją zapewnioną dożywotnio.

Google Photos

Źródło: Blog.google

You may also like...