Google Pixel 6 nie będzie już dzwonił na przypadkowe numery

Google naprawiło irytujący bug w modelu Pixel 6, powodujący telefonowanie na numery z książki adresowej. Firma wypuściła najnowszą aktualizację naprawiającą tę wadę.

Choć Pixel 6 jest w sprzedaży dość krótko, to już sprawia użytkownikom całkiem sporo problemów. Smarton ma m.in., wadliwy czytnik odcisków palców, który działa niezwykle wolno i często nie jest w stanie zeskanować linii papilarnych. Co gorsza po rozładowaniu telefonu całkowicie przestaje funkcjonować i trzeba wykonać fabryczny reset, aby przywrócić go do życia.

Równie irytującym problemem jest samodzielne wykonywanie przez telefon połączeń na przypadkowe numery z książki adresowej. Było to niezwykle denerwujące, gdyż budziło przyjaciół i członków rodziny telefonami w środku nocy. Na szczęście ten bug nie będzie już denerwował posiadaczy smartfona, gdyż Google wypuściło aktualizację, która go likwiduje.

Google wprawdzie zlikwidowało jeden problem, ale smartfon niestety posiada ich znacznie więcej, w tym np., migotanie ekranu. Zaobserwowano je w modelu Pro po lekkim naciśnięciu włącznika, lecz nie na tyle mocnym, by telefon włączyć. Google zapewnia, że ten problem postara się naprawić w grudniowej aktualizacji oprogramowania. Na razie firma sugeruje, by unikać lekkiego wciskania włącznika.

Inżynierowie koncernu muszą więc wziąć się ostro do roboty, aby zlikwidować wszystkie wady.

Pixel 6

Źródło

You may also like...