Wrześniowe darmówki na PS4 oraz Xboxa One

Pojutrze zaczyna się już wrzesień. Producenci konsol tradycyjnie ujawniają więc jakie gry przygotowali w ramach usług PlayStation Plus oraz Xbox Games with Gold.

Sony oraz Microsoft od kilku lat, każdego miesiąca oferują posiadaczom swych konsol darmowe gry. Użytkownicy dostają je w ramach opłacania subskrypcji za dostęp do internetowych usług obu platform oraz możliwości grania online. Co miesiąc oferta się zmienia i oba koncerny ujawniły właśnie listy tytułów, które przygotowano na wrzesień.

Na początek zacznę od Microsoftu, który dla posiadaczy Xboxa One przygotował całkiem atrakcyjną ofertę w postaci Prison Architect oraz LEGO Star Wars III: The Clone Wars. Pierwsza z nich kosztuje 29,99 dolarów i będzie dostępna do 30 września. Druga natomiast jest nieco tańsza, gdyż oferowana jest w cenie 19,99 dolarów i będzie ją można pobrać do 15 września. Oba tytuły są kompatybilne również z konsolą Xbox 360.

To nie wszystkie propozycje, gdyż użytkownicy Xboxa One mogą pobrać również Livelock, zaś właściciele obu platform dostaną Sega Vintage Collection: Monster World. Pierwsza gra kosztuje 9,99 dolarów i jest kooperacyjnym shooterem, w którym gracze walczą samotnie lub z innymi osobami. Druga propozycja kosztuje tyle samo, ale nie jest to jedna gra, lecz pakiet trzech klasycznych produkcji: Monster World IV, Wonder Boy in Monster World i Wonder Boy in Monster Land.

Użytkownicy PlayStation Plus też nie mogą narzekać. Dla posiadaczy PlayStation 4 przygotowano Destiny 2 oraz God of War III: Remastered, a więc dwie stosunkowo nowe gry. Właściciele PlayStation 3 dostaną natomiast Another World – 20th Anniversary Edition oraz QUBE Director’s Cut. Dla PS Vity przygotowano natomiast Sparkle 2 i Foul Play.

PlayStation Plus

Źródło: Xbox.com

You may also like...